Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.08.2018   20:30Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Хмельницькому обговорили перспективи впровадження партисипативного бюджетування в місцевих громадах

Навіщо об'єднаній територіальній громаді запроваджувати бюджети участі? Як на практиці організувати відбір та імплементацію проектів в рамках бюджету участі? Який досвід участі громадян в управлінні публічними фінансами мають громади Хмельницької області? Саме ці питання обговорили в Хмельницькому під час круглого столу 16 серпня голови об'єднаних територіальних громад Хмельницької області, представники Хмельницької міської ради, громадськість та правники.

"Громадський бюджет це одна із форм безпосередньої демократії. Запровадження бюджету участі це величезний плюс як для влади так і для громади. Це дозволяє відчути мешканцям, що вони приймають реальну участь в житті громади", - зазначив Віталій Місяць, виконавчий директор БО "Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги".

Представник Дунаєвецької ОТГ сказала, що громадський бюджет дуже згуртував громаду. 2018 рік перший рік роботи бюджету участі в їхній громаді, реалізується 7 проектів. Учасники обмінялися практичним досвідом запровадження бюджету участі в громаді та проблемними питаннями, які цей процес супроводжує.

Захід відбувся в рамках проекту "Громадський бюджет - діалоговий майданчик для влади та громади", що виконується Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у співпраці з Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Останні новини

Активістів навчали "інформаційній гігієні" у громадській діяльності 20:33

В Чернігові відбувся тренінг на тему: «Інформаційна безпека у громадській діяльності» для працівників та волонтерів Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

На Чернігівщині відбулося навчання з проблематики домашнього насильства для профільних фахівців територіальних громад 19:56

На сьогодні законодавством чітко визначено Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Основною метою цієї взаємодії є ефективна реалізація прав особи, постраждалої від домашнього насильства. Але не дивлячись на це, на рівні Чернігівської області проблем з домашнім насильством не меншає.

Правоохоронці та фахівці місцевих громад посилюють спроможність з протидії гендерно-зумовленому насильству 18:13

В Чернігові відбулася серія тренінгів для соціальних фахівців, освітян та працівників поліції на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене насильство в місцевих громадах».

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям та жертвам війни в Чернігівській області 17:23

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та постраждалим від воєнних дій на території Чернігівщини.