20.10.2017   19:46Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Переселенці та місцеві мешканці Чернігівщини пройшли чергове навчання з покращення ведення бізнесу

12-13 жовтня та 19-20 жовтня 2017 року в Чернігові відбулись додаткові тренінги з покращення ведення бізнесу для бенефіціарів, які отримали грантову допомогу на закупку обладнання, техніки та меблів в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Під час додаткового тренінгу з покращення ведення бізнесу, учасники мали змогу ознайомитись з циклом Колба та спіраллю вдосконалення навичок, вивчити системи продуктивної роботи – GTD (Getting Things Done), дізнатись про інформаційні технології у бізнесі та корисні інструменти (Trello, Google). Також учасники проговорили можливості інтернет для розвитку бізнесу та продажі через інтернет, FB, а також сервіси: Airbnb, Uber, Bla bla car, www.italki.com, www.couchsurfing.com.

Крім того, програма тренінгу була направлена на:

- обговорення складнощів і експертних дефіцитів у веденні бізнесу:

- аналіз подальших перспектив розвитку власного бізнесу;

- визначення базових помилок, що знижують ефективність бізнесу;

- обговорення і вирішення проблем, з якими стикаються учасники в ході здійснення бізнес-діяльності.

На завершення навчання учасниками було підведено підсумки двох тренінгових днів та обговорено подальші кроки.

За словами керівника програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерини Данькової, після надання грантової допомоги учасникам проекту, організація продовжує сприяти всім бенефіціарам у веденні їх бізнес діяльності. Це і додаткові тренінги з покращення ведення бізнесу, надання консультацій з юридичних питань та інше. Проект буде тривати до квітня 2018 року, тому за цей час, консультанти будуть постійно комунікувати з усіма бенефіціарами, допомагати вирішувати їх нагальні проблеми в ході реалізації бізнес-активностей, проводити особисті зустрічі з метою обміну досвідом між учасниками та багато іншого.

На Чернігівщині проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.