Останні публікації
14.09.2007 00:36 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
З метою підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми проведено керований перегляд навчального фільму "Станція призначення - Життя" з подальшим обговоренням в загальній групі під керівництвом Людмили Романюк, педагога-тренера, учасника Проекту.
На семінарі виступив Тухан Едієв - керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини "Діяльність Комітету щодо протидії торгівлі людьми та можливості співпраці з системою освіти".
У ході семінару розглянуто нормативно-правову базу забезпечення протидії торгівлі людьми, обговорено пропозиції щодо проведення уроку-виховної години в усіх навчальних закладах області з даної проблеми. Учасники семінару отримали роздатковий матеріал та методичні рекомендації з використання навчальних матеріалів (фільм "Станція призначення – Життя” для дітей та молоді 16-19 років, посібник тренера, посібник учасника "Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми") "Профілактична робота в навчальних закладах з протидії торгівлі людьми", "Захист прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми".
За інформацією Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.