Останні публікації
24.03.2009 16:17 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИ РАСИЗМУ
Проте до цих пір не отримано зрозумілої реакції від правоохоронних органів та владних структур на ці події: екстремістські рухи продовжують функціонувати, місто Чернігів наповнюється фашистськими «графіті», заклики до гноблення мігрантів стають все гучнішими.
Все вищеперераховане у цивілізованому європейському суспільстві має викликати активні дії влади по припиненню екстремізму, але поки ми цього не спостерігаємо.
В рамках проведення тижня дій проти расизму Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з помічником Міністра внутрішніх справ з прав людини в Чернігівській області провели кілька акцій. Зокрема, з цієї тематики проведені заняття в системі службової підготовки співробітників міліції, зроблений візит до Центру тимчасового перебування іноземців в с.Розсудів Чернігівської області, де проведені співбесіди з утримуваними мігрантами.
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, вітаючи ініціативу Міністерства внутрішніх справ України по проведенню тижня боротьби з расизмом, звертається до представників органів державної влади, зокрема до правоохоронних органів, з вимогою:
• підвищити профілактичну роботу по протидії расизму, нетолерантності та ксенофобії в регіоні;
• почати реальну роботу по припиненню діяльності екстремістських рухів в регіоні, які є джерелом для багатьох кримінальних злочинів;
• відокремити у своїх підходах до публічних акцій громадсько-політичних рухів свободу вираження поглядів від відвертого пропагування расизму, нетолерантності та ксенофобії, вживаючи передбачених законодавством України відповідних заходів;
• реально захищати вразливі групи та меншини, що мешкають в регіоні.
Фото з сайту www.scnm.gov.ua
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.