Останні публікації
02.06.2009 12:48 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРАВОЗАХИСТ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ
Один з його найактивніших учасників - директор Бюро інформації Ради Європи в Україні Олександр Павличенко. Під час «круглого столу» він розповів слухачам та всім присутнім про діяльність Ради Європи з захисту прав людини. «Нашим завданням є надати інформацію про те, де і як можна захистити свої інтереси, підтягати стандарти національного судочинства до стандартів Європейського Суду з прав людини», - зазначив пан Олександр.
За його словами Рада Європи є тим інститутом міжнародного впливу, який дозволяє втримати державу від необачних кроків, через спостерігачів вказує нам на помилки і допомагає знайти шляхи їх вирішення.
Про проблеми в галузі захисту прав людини розповів начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Олександр Соломаха. На його думку в Україні не вироблені традиції правозахисту, а населенню притаманний правовий нігілізм, який можна пояснити тим, що захист своїх прав вимагає від людини багато часу, сил і грошей.
Про незадовільну правову обізнаність громадян говорив і виконавчий директор Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктор Тарасов. «У нас майже відсутня зрозуміла державна політика в сфері захисту прав людини», - зазначив він під час доповіді про загальний стан дотримання прав людини в Україні.
Учасники зустрічі зійшлися на думці, що багато в чому наша правозахисна система не досягає рівня міжнародних стандартів, але ніщо не заважає нам, вам та чиновникам на місцях бути справедливими та благородними у своїх вчинках. Головне залишатись людьми.
Сіверський інститут регіональних досліджень
Останні новини
Ще 5 навчальних закладів Чернігівщини долучилися до впровадження шкільної медіації 22:40
Протягом березня 2021 року учні та педагоги шкіл м.Бахмач та м.Ічня Чернігівської області пройшли навчання з базових навичок медіації та отримали можливість впливати на формування безпечного шкільного середовища через створення Шкільних служб порозуміння.
Шкільна медіація на Чернігівщині: обмін досвідом та плани на майбутнє 21:19
Наприкінці лютого в Чернігові відбувся масштабний онлайн захід «Медіація – як інноваційній метод вирішення конфліктів та профілактики насильства на грунті ненависті у шкільному середовищі». До заходу долучились педагогічні працівники та працівники психологічної служби Чернігівської області.