Останні публікації
02.06.2009 12:48 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРАВОЗАХИСТ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ
Один з його найактивніших учасників - директор Бюро інформації Ради Європи в Україні Олександр Павличенко. Під час «круглого столу» він розповів слухачам та всім присутнім про діяльність Ради Європи з захисту прав людини. «Нашим завданням є надати інформацію про те, де і як можна захистити свої інтереси, підтягати стандарти національного судочинства до стандартів Європейського Суду з прав людини», - зазначив пан Олександр.
За його словами Рада Європи є тим інститутом міжнародного впливу, який дозволяє втримати державу від необачних кроків, через спостерігачів вказує нам на помилки і допомагає знайти шляхи їх вирішення.
Про проблеми в галузі захисту прав людини розповів начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Олександр Соломаха. На його думку в Україні не вироблені традиції правозахисту, а населенню притаманний правовий нігілізм, який можна пояснити тим, що захист своїх прав вимагає від людини багато часу, сил і грошей.
Про незадовільну правову обізнаність громадян говорив і виконавчий директор Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктор Тарасов. «У нас майже відсутня зрозуміла державна політика в сфері захисту прав людини», - зазначив він під час доповіді про загальний стан дотримання прав людини в Україні.
Учасники зустрічі зійшлися на думці, що багато в чому наша правозахисна система не досягає рівня міжнародних стандартів, але ніщо не заважає нам, вам та чиновникам на місцях бути справедливими та благородними у своїх вчинках. Головне залишатись людьми.
Сіверський інститут регіональних досліджень
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.