Останні публікації
14.07.2010 16:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
BE FREE 2010 НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ
"З неформальних джерел ми дізналися, що чернігівська влада знаходиться у контакті з офіційною білоруською стороною, яка наполегливо радить не дозволяти фестиваль. Таким чином, доля міжнародного фестивалю, який проводиться на українській території, де-факто знаходиться в руках білоруської влади. Таке відношення до вільної, відкритої для всіх груп населення культурної акції, спрямованої на поліпшення контактів між Білоруссю і Україною, дивує і викликає обурення" - заявляють організатори фестивалю.
Метою фестивалю - і це відображується в його назві - є надати можливість українській і білоруській молоді вільно творити, вибирати та брати участь у культурному житті. Фестиваль "Бути вільним/Be Free" прагне розширити білорусько-українські контакти в сфері культури, підсилити прикордонне співробітництво. Крім того, завданням фестивалю є знайомство української публіки із кращими рок-групами Білорусі. Фестиваль не переслідує жодних політичних цілей та є культурним заходом правозахисного напрямку. Основний музикальний формат фестивалю - сучасна молодіжна рок-музика.
В минулих фестивалях брали участь такі знані групи як "Воплі Відоплясова", "Тартак", "Гайдамаки", "Ляпис Трубецкой". Проведення фестивалю в 2009 році в Чернігові за участі 20 груп та кількох тисяч глядачів показало, що Чернігів є найбільш перспективним місцем для такої прикордонної міжнародної культурної акції.
У цій ситуації оргкомітет з прикрістю вимушений заявити, що 21-22 серпня 2010 року фестиваль Be Free не відбудеться. Залежно від того, чи вдасться забезпечити інше місце і належний високий рівень його проведення, він буде відкладений або перенесений на літо 2011 року.
Віталь Супрановіч,
Голова оргкомітету фестивалю Be Free
Голова Білоруської музичної альтернативи (BMA Group)
Тел: +375-29 - 649-08-88
E-mail: w1979@tut.by
Останні новини
Безпечні школи Чернігівщини через впровадження відновних практик 18:04
16 грудня 2020 року в Чернігові відбувся регіональний освітній Форум «Безпека в школі через впровадження відновних практик» для представників навчальних закладів Чернігівської області.
Доступ до правосуддя для шукачів притулку та біженців в умовах карантину під увагою громадськості та фахівців 18:15
10 грудня 2020 року відбулося онлайн обговорення на тему «Стан дотримання прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства в Одеській, Херсонській і Миколаївській областях».
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2019 рік 19:55
Цього року нам виповнилося вже 20 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2019 рік.
Громадські активісти сприятимуть доступу до правосуддя для біженців та шукачів притулку 19:36
7-8 листопада 2020 року на базі Освітнього дому прав людини – Чернігів відбувся тренінг «Захист прав біженців та шукачів притулку в Україні» для громадських активістів та юристів, що працюють або планують працювати з біженцями та шукачами притулку.
Адвокати та правники Миколаївської області пройшли навчання щодо захисту прав шукачів притулку та біженців 18:52
30 жовтня 2020 року в м.Миколаїв відбувся тренінг на тему «Захист прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства. Міжнародні та національні стандарти» для адвокатів та працівників місцевих центрів з надання правової допомоги Миколаївської області.