Останні публікації
13.12.2010 02:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ЗАХИСТ ПРАВ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ
Зокрема, проект передбачає правову освіту серед селян-власників землі; проведення громадських слухань з питань доступу до правосуддя та захисту права власності на землю; проведення тренінгових семінарів для державних службовців та громадських організацій Чернігівської області щодо національних та міжнародних механізмів захисту права власності на землю та забезпечення доступу до правосуддя; безпосередню правову допомогу селянам; проведення моніторингу дотримання прав землевласників.
В рамках діяльності проекту юристи надають безкоштовні юридичні консультації громадянам, можуть представляти їхні інтереси у судах, органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Також проводиться роз’яснювальна робота, розповсюджуються тематична буклети, де люди можуть знайти відповіді для вирішення проблем, що у них виникли.
Громадяни, у яких виникають труднощі з реалізацією права власності на землю або постраждали від корупційних дій, можуть звертатися по безкоштовну юридичну допомогу до приймальні за адресою: м.Чернігів, 14000, вул.Горького 57/1, тел.: (0462) 612-532.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.