Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

25.12.2012   13:44Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

День захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії

У Чернігівській виправній колонії №44, при якій функціонує Будинок дитини, відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наша надія. Це майбутнє нашої держави. Обов’язок держави, родини, школи, органів влади і громадськості – зробити все можливе, щоб уберегти дітей від гіркоти розчарувань і зневіри, створити дітям достойні умови для життя і розвитку.

1 червня 2012 року - в Міжнародний день захисту дітей, у Чернігівській виправній колонії №44 відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. При цій установі функціонує Будинок дитини, в якому на сьогоднішній день перебуває 24 дітей.

В Україні діють дві установи кримінально-виконавчої системи, де утримуються близько 130 дітей до трьохрічного віку разом зі своїми матерями – це Чернігівська і Одеська жіночі виправні колонії. За існуючими правилами, починаючи з 21 січня 2010 року, засуджені жінки мають право проживати в Будинку дитини разом зі своєю дитиною, а ті, які не виявили бажання проживати спільно, мають право спілкуватись зі своїми дітьми без обмежень.

В Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії створені всі умови, необхідні для нормальної життєдіяльності та розвитку дитини.

Піклування про дітей, які, на превеликий жаль, без вироку суду відбувають покарання разом з матерями, які скоїли злочин, – повинно стати одним із напрямків роботи громадськості, яка переймається майбутнім своєї держави.

Члени Чернігівської міської спостережної комісії: представники Чернігівського жіночого правозахисного центру (директор Алла Лепеха) та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини (директор Віктор Тарасов) на зібрані благодійні кошти придбали та передали керівництву колонії фрукти, соки, солодощі та засоби гігієни.

Вихователі Будинку дитини разом з дітьми підготували для гостей святковий концерт.

Установи виконання покарань мають сьогодні цілком визначене соціальне завдання: моральне відродження людей, які скоїли злочини і відбувають покарання. Здійснення цього процесу без включення в нього громадських інститутів практично неможливе. Саме тому представники Чернігівської міської спостережної комісії вже багато років 1 червня приймають участь у благодійних заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей, які проходять у жіночій колонії.

 

Останні новини

Робоча зустріч з представником системи безоплатної правничої допомоги на Чернігівщині 19:19

Представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова та Ірина Бірюк провели робочу зустріч з представницею Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Іриною Протченко.

Робоча зустріч з представником Омбудсмана на Чернігівщині 19:07

Провели робочу зустріч з Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою.

Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Козелецькій та Кіптівській громадах 19:00

З моніторинговим візитом спільно з представницями ГУ Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області відвідали Козелецьку та Кіптівську територіальні громади, де обговорили реалізацію політики у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству в громадах.

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.