Останні публікації
26.02.2013 17:12 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові працює Центр правового захисту підприємців
Центр працює на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду „Відродження”.
За словами керівника Центру Віктора Тарасова: «Відносини з контролюючими і правоохоронними органами, неврегульованість податкового законодавства, проблеми реалізації власних майнових та економічних прав, особливості реєстрації та припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на сучасному етапі є одними з найбільш актуальних питань, з якими підприємці звертаються за правовою допомогою. Особливо це стосується рівня малих громад та сільської місцевості».
Тому основна мета роботи Центру правового захисту підприємців й полягає у наданні безоплатної юридичної допомоги, підвищенні правової обізнаності та активізації представників малого бізнесу на захист своїх прав, а також аналізу ефективності наявних правових механізмів по захисту підприємницьких прав на рівні Чернігівської області.
Центр правового захисту підприємців працює щоденно з 10.00 до 17.00 за адресою: м.Чернігів, 14000, вул.Горького 57/1;
Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532.
Фото з сайту www.siver.com.ua
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.