Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

23.01.2014   19:43Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Юридичні поради в он-лайн режимі відтепер доступні мешканцям Чернігівщини

23 січня 2014 року в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка відбулося перше засідання Дистанційного пункту з надання правових консультацій.

В пілотному сеансі прийняли участь заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко, начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держземагенства в Чернігівській області Ігор Пузан, начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсії Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації Світлана Грецька та юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Піддубна.

У встановлений час до відео зв‘язку вдалося під‘єднати 4 районних та дві міські (м.Ніжин та м.Прилуки) бібліотеки. Загалом представниками органів влади та юристами було надано 11 консультацій, які стосувалися оформлення права власності на будинок або земельну ділянку, переходу права власності, дарування земельної ділянки, стягнення заборгованості за комунальні послуги, зарахування страхового стажу при виході на пенсію та інших.

Чернігівська область є одним із восьми регіонів, де стартував всеукраїнський проект. Він передбачає створення в обласних центрах дистанційних консультаційних пунктів, які діятимуть на базі обласних бібліотек. Жителі районів зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу, скориставшись комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет, в місцевих бібліотеках. Саме місцеві бібліотеки, які мають необхідне обладнання для відео зв’язку, стали точками доступу до консультаційних пунктів.

До такої інтерактивної комунікації залучені й фахівці Головного управління юстиції в Чернігівській області, Головного управління Держземагенства в Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації, адже більшість звернень громадян стосується саме їх компетенції.

Дистанційний консультативний пункт постійно працюватиме на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка кожного 2-го та 4-го четверга місяця, починаючи з 23 січня 2014 року з 15.00 до 16.00 години.

Наступний сеанс роботи Дистанційного консультативного пункту відбудеться 13 лютого 2014 року з 15.00 до 16.00.

Для можливості отримання безоплатних правових консультацій у встановлений час мешканці Чернігівської області можуть звернутися до місцевих бібліотек в Бахмачі, Варві, Городні, Козельці, Новгород-Сіверському, Сосниці, Ніжині та Прилуках та отримати консультації в відео режимі.

Дистанційний консультативний пункт створений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Чернігівської обласної державної адміністрації та Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги.

 

Останні новини

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.

Навчання з фізичної безпеки та тактичної медицини для волонтерів Чернігівщини 16:17

Проєкт «Волонтери – рушійна сила громадянського суспільства та підтримки жертв війни в умовах кризи», який реалізується ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» спільно з ГО «Активне суспільство України», продовжує успішно проводити навчальні тренінги для активістів, покликаних допомагати вразливим групам на небезпечних територіях.