Останні публікації
09.02.2014 22:48 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові презентовано Дистанційний консультативний центр правової допомоги
7 лютого 2014 року в дискусійному клубі “Експертна думка” відбулася презентація Дистанційного консультативного пункту з надання безоплатної правової допомоги в Чернігівській області.
Учасники прес-конференції повідомили присутнім на заході журналістам, громадським діячам та жителям міста про початок діяльності на Чернігівщині дистанційного пункту з надання правових консультацій.
Так, учасники заходу, а саме: Наталія Піддубна – керівник громадської приймальні Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Андрій Подорван - директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, Володимир Бобруйко - заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області, Ігор Пузан - начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держземагенства в Чернігівській області Юрій Самойленко – заступник директора Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка, розповіли, що 23 січня 2014 року в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка відбулося перше засідання Дистанційного консультативного пункту. І у встановлений час до відео зв‘язку вдалося під‘єднати 4 районних та дві міські (м.Ніжин та м.Прилуки) бібліотеки. Загалом представниками органів влади та юристами було надано 11 консультацій, які стосувалися оформлення права власності на будинок або земельну ділянку, переходу права власності, дарування земельної ділянки, стягнення заборгованості за комунальні послуги, зарахування страхового стажу при виході на пенсію та інших.
Чернігівська область є одним із восьми регіонів, де стартував всеукраїнський проект. Він передбачає створення в обласних центрах дистанційних консультаційних пунктів, які діятимуть на базі обласних бібліотек. Жителі районів зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу, скориставшись комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет, в місцевих бібліотеках. Саме місцеві бібліотеки, які мають необхідне обладнання для відео зв’язку, стали точками доступу до консультаційних пунктів.
До такої інтерактивної комунікації залучені й фахівці Головного управління юстиції в Чернігівській області, Головного управління Держземагенства в Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації, адже більшість звернень громадян стосується саме їх компетенції.
За інформацією учасників презентації, Дистанційний консультативний пункт постійно працюватиме на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка кожного 2-го та 4-го четверга місяця, починаючи з 23 січня 2014 року з 15.00 до 16.00 години.
Наступний сеанс роботи Дистанційного консультативного пункту відбудеться 13 лютого 2014 року з 15.00 до 16.00.
Для можливості отримання безоплатних правових консультацій у встановлений час мешканці Чернігівської області можуть звернутися до місцевих бібліотек в Бахмачі, Варві, Городні, Козельці, Новгород-Сіверському, Ніжині, Прилуках Сосниці, Срібному, Щорсі та отримати консультації в відео режимі.
Дистанційний консультативний пункт створений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Чернігівської обласної державної адміністрації та Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги.
Останні новини
В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00
Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.