Останні публікації
16.05.2014 10:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Представники Омбудсмана та Дитячого фонду ООН перевірили Прилуцьку виховну колонію
Прилуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали фахівці Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» та представники офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Національного превентивного механізму.
Моніторинговий візит до виховної установи здійснили Петро Коляда – завідувач відділу Департаменту з питань реалізації Національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Аксана Філіпішина– представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності, представники Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» - Руслана Сірман та Маріанна Нерхі, представники правозахисних організацій – Оксана Москаленко та Віктор Тарасов.
Під час відвідування установ вивчалися умови проживання та навчання дітей, їх зайнятість, реалізація їх права на спілкування з батьками та родичами, а також питання, пов’язані з соціальною та психологічною адаптацією дітей, у тому числі, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, після звільнення.
Також монітори мали змогу особисто поспілкуватися з неповнолітніми та виявити факти щодо неналежного утримання дітей, що, в свою чергу, призводить до порушення їхніх прав та інтересів.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.