Останні публікації
03.10.2014 00:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Представники Омбудсмана перевірили стан дотримання прав дітей з інвалідністю в Ніжинському будинку-інтернаті
У рамках діяльності національного превентивного механізму було здійснено моніторинговий візит до Ніжинського дитячого будинку-інтернату регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою та керівником Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктором Тарасовим.
В дитячому закладі знаходяться діти з вадами розумового та фізичного розвитку, хворі на ДЦП. Загальна чисельність вихованців на час моніторингу складала 107 осіб, в тому числі 33 дітей віком від 4 до 18 років. В будинку-інтернаті підопічні перебувають до 35 років.
В цілому заклад справив позитивне враження. Територія прибрана, чиста, облаштована ігровими та прогулянковими майданчиками. Приміщення забезпечені обладнанням та меблями відповідно до призначення. В інтернаті є медична частина, що дає змогу надавати вихованцям належні медичні послуги в закладі. Добре організована оздоровча та інші види реабілітаційної роботи з урахуванням стану здоров’я і віку вихованців. Це стало можливим завдяки увазі з боку персоналу, суттєвої допомоги благодійників. Члени моніторингової групи мали можливість бути присутніми на заняттях з вихованцями та поспілкуватися з ними.
Під час проведення індивідуальних бесід членів моніторингової групи з підопічними будинку-інтернату скарг на умови проживання та погане поводження з боку персоналу не надійшло. Лише окремі дорослі вихованці старші двадцяти років, повідомили про недостатність харчування.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.