Останні публікації
20.07.2016 22:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини здійснюють прийом вимушених переселенців в установах Ощадбанку
В Сумах у рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги був даний старт нової ініціативі Данської ради у справах біженців (ДРБ) - в рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги між ДРБ та Ощадбанком була досягнута домовленість щодо співпраці.
Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини у Сумах провів перший прийом внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які мають юридичні питання, на базі відділення Ощадбанку № 10018/0145, що знаходиться на вулиці Іллінській в м.Суми.
Сумське регіональне управління Ощадбанку підтримало пропозицію ДРБ щодо розміщення юристів в приміщеннях установ банку. Були досягнені домовленості з керівництвом одного з місцевих відділень, організовано місце для роботи юриста, складений графік роботи в рамках даного проекту.
Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).
Контакти приймалень проекту в регіонах:
м.Чернігів
вул.Гонча 57, 14000, Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532
м.Суми
вул.Бєлінського, 2, офіс 3 Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
м.Полтава
вул. Матросова, 4, офіс 3 Телефони «гарячої лінії»: 050-274-52-83; 099-658-56-10
м.Івано-Франківськ
вул.Гаркуші, 2, 4-й поверх, оф. 408 Телефон «гарячої лінії»: 095-310-61-51
м.Житомир
вул.Рильського 9, оф.213 Телефон «гарячої лінії»: 097-706-69-26
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.