Останні публікації
15.12.2016 10:17 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівська поліція дізналась про «Українських шерифів»
15 грудня 2016 року в Чернігові, в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA для поліції був презентований документальний фільм «Українські шерифи». До заходу долучились як працівники Головного управління національної поліції Чернігівської області, так і Управління патрульної поліції в місті Чернігові.
В сюжеті фільму розповідається про жителів села Старої Збур'ївки Херсонської області, зокрема про двох чоловіків, які взяли на себе функції охорони громадського порядку. 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський суміщають обов'язки правоохоронних органів і соціальних працівників: вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників тощо — тобто займаються усім, окрім кримінальних злочинів.
Після перегляду учасники мали можливість обговорити фільм.
Як зазначила керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова, основним завданням заходу було показати на прикладі даного фільму, що громадськість готова до співпраці з поліцією і реалізацію спільних заходів у сфері профілактики злочинності, забезпечення належного правопорядку та публічної безпеки в громаді.
Для довідки:
Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він є неполітичний і некомерційний, проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».
Кожного року, восени, Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази тривають з жовтня до грудня (включно). Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.
Місія Мандрівного фестивалю – створювати можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином ми сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, ми сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Фестиваль – неполітичний та некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.
Останні новини
Адвокати та правозахисники Чернігівщині взяли участь в тренінгу з правової підтримки ВПО та жертв війни 19:15
20 вересня 2023 року в Чернігові відбувся тренінг «Правова підтримка постраждалих від війни категорій населення, волонтерських ініціатив та місцевих організацій громадянського суспільства» для місцевих адвокатів, представників громадських організацій та працівників центрів/бюро надання безоплатної правової допомоги.
Чернігівські волонтери посилили навики з лідерства та комунікацій 23:29
22 липня 2023 року було проведене навчання для волонтерів Чернігівщини на тему «Лідерство та ефективні комунікації в роботі волонтера та активіста». Тренером заходу виступив досвідчений національний експерт з підтримки громадських ініціатив, розвитку та лідерства, директор Центру АХАЛАР - Юрій Трофименко.
Правова допомога вимушеним переселенцям та жертвам війни 15:20
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від воєнних дій на території Чернігівщини.
Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні 00:23
Проект «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні» спрямований на підтримку жіночого волонтерства в Україні та має на меті зменшення негативних наслідків війни та гуманітарної кризи в Україні шляхом правового розширення прав і можливостей жіночих волонтерських ініціатив у місцевих громадах Чернігівської області.