Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

24.01.2018   19:00Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чернігівці і переселенці отримають грантову допомогу на розвиток самозайнятості та професійного орієнтування

22 та 23 січня 2018 року в Чернігові відбулись захисти бізнес-планів та заявок на курси навчання учасників проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні».

Перед цим учасники мали змогу пройти серію тренінгів з самозайнятості або ж розвитку власної справи, а також - тренінг для тих, хто бажає здобути нову професію, підвищити свою кваліфікацію і знайти роботу.

Під час захисту, учасники проекту - внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму та представники місцевої громади - презентували свої ідеї з реалізації та розвитку власного підприємництва та представили свої заявки на курси, обґрунтовуючи необхідність зміни професії та підвищення кваліфікації.

Серед бізнес-планів були представлені ідеї у сфері сільського господарства, з виробництва та продажу меблів, пошиття одягу, надання послуг краси, освітніх послуг, послуг з організації заходів та інше.

Серед заявок на проходження курсів або ж навчання, для учасників актуальним є набуття навичок та знань у сфері салонного бізнесу, тренерської діяльності, фото- та відео- зйомки, бухгалтерського обліку та аудиту, освоєння програми 1С, а також проходження курсів з водіння авто.

В результаті кожний успішний бізнес-план для розвитку самозайнятості або пропозиція з професійного орієнтування отримають грантову допомогу на суму до 22500 грн. (напрямок «Самозайнятість») або на суму до 12500 грн. (напрямок «Професійне орієнтування») відповідно.

Нагадаємо, що метою проекту є сприяння в інтеграції та соціальній адаптації осіб, які переселилися на Чернігівщину через анексію Криму та військові дії на Сході України, та інших вразливих представників місцевої громади.

За словами Катерини Данькової, керівника програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, на сьогодні подібна програма з підтримки та розвитку бізнесу, самозайнятості та працевлаштування для переселенців є дуже актуальною в Чернігівському регіоні.

На Чернігівщині проект «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» реалізовується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).

Останні новини

Громадський центр правосуддя: підтримка та захист прав громадян в Чернігівській області 19:19

Попри складну та напружену ситуацію, спричинену повномасштабним вторгненням та гуманітарною кризою, своє функціонування продовжує Громадський центр правосуддя (ГЦП), що знаходиться в м. Чернігові, на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м. Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області.

Чернігівські поліцейські пройшли тренінг з протидії гендерно-зумовленому насильству 19:46

23 липня 2024 року для працівників відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області було проведено тренінг на тему «Ідентифікація, фіксація та перенаправлення постраждалих від гендерно-зумовленого насильства, в т. ч. воєнних злочинів».

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини 18:35

Навчатися та набувати нового досвіду у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) – важливий аспект у сучасному світі.