Останні публікації
25.09.2018 18:36 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові стартував процес впровадження Шкільних служб порозуміння
25 вересня пройшов відбір учнів 9-10 класів для участі у тренінгу «Базові навички медіатора Шкільних служб порозуміння». У програмі запровадження даного підходу беруть участь 3 пілотних школи міста Чернігова, де вже після проходження учнів відповідного навчання, будуть запроваджені Шкільні служби порозуміння.
В ході 4-денного навчання учасники матимуть змогу оволодіти техніками вирішення конфліктів, ефективної співпраці та комунікації. Вже після проходження навчання учні-медіатори зможуть застосовувати отримані знання та навички на практиці, допомагаючи своїм ровесникам вирішувати їх чвари мирних шляхом та шляхом переговорів.
Служби порозуміння вже успішно діють у багатьох містах країни. В Чернігові це пілотний проект, який ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках проекту «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
«Медіація – потужний інструмент врегулювання конфліктів та налагодження конструктивного діалогу, який визнаний в усьому світі. Навички майбутнього – це вміння якісно проводити переговори, приймати рішення і не піддаватися стресу. Тому вкрай важливо передати дані навички, починаючи з дитинства та шкільних років» - наголошує керівник проекту Катерина Данькова.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.