Останні публікації
13.12.2018 17:34 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові завершився XV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 2018
Майже 2 тисячі глядачів відвідали покази, організовані ГО МАРТ та Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігівській області. Кінопокази розпочалися 26 листопада і завершилися 11 грудня.
Покази пройшли в загальноосвітніх школах та ліцеях міста, культурно-мистецьких центрах і бібліотеках, училищах та інститутах, кафе та навіть в Освітньому домі з прав людини, в цілому задіявши 29 локацій по всьому місту.
Цього року мешканці Чернігова мали змогу переглянути 7 кінострічок з фестивальної програми. Серед них – “Коли я чую спів птахів”, “Гірчиця в садах”, “Віддалений гавкіт собак», “Явних проявів немає”, “Жінка в полоні”, “Мовчазна війна” та “Моя щаслива непроста родина”.
Окрім показів фільмів і дискусій після їх переглядів, учасники мали змогу взяти участь в міні-лекціях на тему рівності прав людини та недискримінації. Подібні лекції на тему “Права людини” відбулись в юнацькій бібліотеці та Чернігівському вищому професійному училищу №9.
А юні відвідувачі філіалу №2 Центральної міської бібліотеки ім.О.П.Довженка мали змогу поспілкуватись у форматі “живої книги” з правозахисницею Катериною Кулініч. Проект «Жива книга» дав дітям можливість дізнатись більше про професію “правозахисник” та почути невигадані історії людей, чиї права Катерина захищала в суді.
Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходив за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.