Останні публікації
16.03.2021 13:23 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Підписано Меморандум про співпрацю з представником Омбудсмана на Чернігівщині
В умовах сьогодення важливим є об’єднання зусиль державних установ та громадськості для забезпечення максимальної ефективності проведених заходів щодо дотримання прав людини в регіоні, зокрема в контексті земельної реформи.
Саме тому, з метою покращення співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на активну участь у освіті та просвітництві в сфері прав людини, наданні правової допомоги, проведенні моніторингу дотримання прав людини, а також проведення спільних адвокаційних кампаній, в лютому 2021 року підписано Меморандум про співпрацю між Іриною Жмакою - Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області та Громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».
Окрім того, представницями було погоджено й План проведення спільних заходів на 2021 рік, оскільки важливо не тільки формалізувати відносини між структурами, а й ефективно виконувати мету Меморандуму.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.