Останні публікації
27.03.2023 19:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Фахівці та активісти громад Прилуччини посилюють спроможність в питаннях захисту та підтримки соціально вразливих груп
27 березня для фахівців and активістів громад Прилуцького району Чернігівської області відбувся тренінг для надавачів соціальних, адміністративних й юридичних послуг, активістів НУО, спеціалістів мобільних бригад та центрів соціальних служб з питань захисту жертв війни та вразливих груп в місцевих громадах.
Соціальна сфера завжди була не на першому місці, на жаль для депутатів місцевих рад. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини завжди намагається піднімати питання, що є важливими для суспільства, та допомогти налагодити співпрацю в цьому напрямку.
Оскільки питання домашнього й гендерно-зумовленого насильства, торгівлі людьми не є пріоритетними для керівництва та депутатів громади, разом з представниками соціальних структур, центру зайнятості, громадських організацій та освіти Прилуцького обговорили створення ефективного механізму виявлення постраждалих, перенаправлення та надання допомоги в громадах району.
Під час тренінгу детально розібрали поняття насильства, гендерно-зумовленого насильства та торгівлі людьми. Обговорили й алгоритми надання допомоги та роботу національного механізму взаємодії.
Окрім навичок ідентифікації постраждалих, учасниці та учасники тренінгу для неспеціалізованих надавачів послуг обговорили й важливість превентивної роботи з уразливими групами, оскільки він забезпечує доступ цільових груп до корисної інформації, допомагає людям сформувати навички безпечної поведінки в процесі пошуку роботи.
Діяльність відбувається в рамках реалізації проєкту «Підтримка відновлення громад та захист вразливих груп населення, постраждалих від війни в Чернігівській області» за підтримки Посольства США в Україні.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.