Останні публікації
12.02.2024 19:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни
Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.
Місцева влада, на сьогодні, не достатньо спроможна або обмежена в можливостях ефективно реагувати на ці гуманітарні й безпекові виклики.
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини в межах програми «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії, реалізує проект націлений на посилення зусиль різних суб’єктів з протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) на рівні територіальних громад Чернігівської області.
Основними завданнями даної ініціативи є:
- Комплексна підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства на місцевому рівні
- Посилення обізнаності громадськості та груп ризику щодо проблематики гендерно-зумовленого насильства та можливостей отримання допомоги
- Розвиток потенціалу правозахисних та гендерно-орієнтованих НУО Чернігівщини у сфері протидії насильству за ознакою статі, захисту й відновлення прав постраждалого населення.
Отримати юридичну, соціальну, психологічну та іншу допомогу у випадках домашнього насильства можна:
1. За номером телефону: 063-140-63-47
2. Звернувшись на електронну пошту: protection.ua@gmail.com
3. На Facebook-сторінці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини: https://www.facebook.com/Chernihiv.Human.Rights.Committee
4. Особисто звернувшись до офісу проекту за адресою: м.Чернігів, вул.Гонча 57
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” імплементується в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.