Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

17.02.2006   01:35Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Україна - ЄС

Тренінг складався з трьох модулів:

Перший – вступ: загальна інформація щодо плану дій Україна – ЄС та загальний огляд співробітництва у сфері прав людини, доповів координатор проекту Вадим Пивоваров, УГСПЛ.

Другий – свобода мирних зібрань, провів Володимир Чемеріс, член Правління УГСПЛ та Інституту „Республіка” (м.Київ). У своєму виступі він розповів про права громадян на мирні зібрання та обов’язки органів влади забезпечити їх виконання згідно українського законодавства. Після доповіді Володимир Чемеріс давав відповіді на питання учасників тренінгу щодо різних ситуацій, котрі можуть виникнути під час мирних зібрань та шляхи їх вирішення на прикладі вирішення подібних питань у країнах Європейського союзу. Після обговорювання учасникам тренінгу показали документальний фільм „Обличчя протесту”. Фільм  був зроблений по подіям кінця 2000 – 2001 років у Києві під час акцій „Україна без Кучми”.

Третій - свобода доступу до інформації, провела Наталія Романова, голова Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.  Під час тренінгу вона розповіла про доступ до інформації з огляду національного права та практики з питань свободи інформації. Разом з учасниками тренінгу провела практичне заняття по складанню та застосуванню трискладового тесту при вирішенні питання щодо надання інформації.

Останні новини

Стратегія, яка змінює правила гри: стаємо ще сильнішими для допомоги громадам та постраждалим 18:10

Працівники та активісти ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» взяли участь у серії стратегічних сесій, під час яких розробляли:

Юридична допомога для волонтерів Чернігівщини 18:57

Кваліфіковану безоплатну правничу допомогу волонтерам та благодійним організаціям Чернігівської області надають юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

Від знань до дії: активісти з різних регіонів України вибудовують систему підтримки постраждалих від насильства 19:45

У Львові відбувся дводенний тренінг "Комплексне реагування на гендерно-зумовлене насильство, зокрема сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, орієнтоване на постраждалих осіб".

Представники громад Чернігівщини посилили спроможність у наданні допомоги постраждалим від насильства 19:58

Активісти та представники громад Чернігівщини протягом двох днів навчалися, як краще виявляти постраждалих від насильства, правильно реагувати та надавати комплексну допомогу.

Чернігівські активісти пройшли навчання з реагування на прояви насильства, пов’язаного з війною 19:26

Активісти, правозахисники, представники громадських організацій та Коаліції «Чернігівщина 1325» сьогодні навчалися, як краще протидіяти гендерно-зумовленому насильству та сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, а також виявляти постраждалих і надавати їм комплексну допомогу.