Останні публікації
26.09.2006 01:21 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ
Головною темою семінару став обмін досвідом партнерських НУО щодо специфіки роботи громадських приймалень в Україні та Білорусі. Окремим напрямком дискусії стало обговорення змін в політичному становищі в Україні та Чернігівській області, а також їх вплив на ситуацію з правами людини.
Представники білоруських НУО висвітили ситуацію з правами людини в Білорусі, значення подій в Україні для Білорусії, специфіку надання безоплатної допомоги в регіонах Білорусі.
Завершився семінар дискусією щодо перспектив подальшої співпраці та вирішення поставлених задач в галузі захисту прав людини.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.