Останні публікації
12.02.2007 01:15 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Такі обставини створюють досить сприятливі умови для існування торгівлі людьми з метою їх переправлення за кордон. Істотно сприяє цьому статус Чернігівської області, як транзитного регіону для нелегальних мігрантів з країн Азіатського регіону до країн Європи.
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини (ЧГКЗПЛ) працює в сфері протидії торгівлі людьми, нелегальній міграції та допомозі біженцям вже тривалий час. Виходячи із свого досвіду ми можемо констатувати, що останнім часом ці проблеми загострюються. Тому і було прийнято рішення спільно з Міжнародною організацією з міграції розпочати активну діяльність по протидії торгівлі людьми в чернігівському регіоні. Проект передбачає проведення ряду правозахисних, освітніх й інформаційних дій за участю представників зацікавлених сторін: працівників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, міграційної служби, НУО та широких кіл громадськості. Окремим напрямком проекту є безпосередня допомога жертвам торгівлі людьми та їх родичам, а також широка інформаційна кампанія з метою попередженню цього ганебного явища.
ЧГКЗПЛ запрошує громадські організації Чернігівської області до співпраці у цьому важливому проекті, особливо організації з районних центрів області. Інтернет-сайт проекту: www.migration.org.ua.
Тухан Едієв
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.