Останні публікації
03.04.2007 09:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Представник Міжнародної організації з міграції (МОМ) Ганна Антонова зробила огляд міжнародного та національного законодавства щодо протидії торгівлі людьми та проаналізувала діяльність правоохоронних органів в цій сфері. Як зазначила Ганна Антонова: «Органи влади України стали більше приділяти увагу проблемі торгівлі людьми, хоча Україна все ще займає перше місце в Європі по кількості постраждалих від цього ганебного явища. Зокрема, віковий спектр потерпілих різниться від 3-х до 73-х років, середній вік 70% цих жертв від 18 до 29 років; 65% потерпіли від сексуальної експлуатації, 34% - від трудової експлуатації. За даними МОМ, наші співвітчизники незаконно експлуатуються в 52 країнах світу, причому за останній час лідером серед країн призначення став наш північний сусід Росія».
На семінарі також була озвучена інформація щодо протидії торгівлі людьми в Чернігівській області. Зокрема, в 2005 році було відкрито 13 справ, в 2006 році – 16 справ. З початку нинішнього року на території області вже ліквідовано 2 злочинних угрупування, жертвами яких стали 7 осіб.
Експерт Харківської фундації „Громадська альтернатива” Марія Ясеновська в своїй доповіді зосередила увагу на проблемі сексуальної експлуатації жінок та превентивній роботі по попередженню торгівлі людьми.
Учасники семінару мали можливість подивитися документальний фільм пов’язаний з тематикою семінару.
Тухан Едієв
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.