Архiв: 18 жовтня 2017
Commitee News ![](/img/rss.png)
Чернігів приєднався до Всеукраїнської акції "Небезпеку видно не одразу!" 15:57
![](/uploads/323-s.jpg)
18 жовтня 2017 року, громадські активісти та представники владних органів в Чернігові провели інформаційно-просвітницьку акцію, спрямовану на привернення уваги громадян та ЗМІ до проблеми торгівлі людьми.
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
Чернігів приєднався до Всеукраїнської акції "Небезпеку видно не одразу!" 15:57
![](/uploads/323-s.jpg)
18 жовтня 2017 року, громадські активісти та представники владних органів в Чернігові провели інформаційно-просвітницьку акцію, спрямовану на привернення уваги громадян та ЗМІ до проблеми торгівлі людьми.
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин