Останні публікації
06.07.2008 01:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Відділ по боротьбі з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області - історія становлення
30 березня 2005 року Наказом МВС України № 197 було створено підрозділи по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, а 23 травня 2005 року наказом № 290 аналогічний відділ з'явився в УМВС України в Чернігівській області. Попередження, виявлення та розкриття злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, незаконними діями щодо усиновлення (удочеріння), порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людьми, насильницьки донорством, виготовленням та розповсюдження порнографічної продукції, злочинів у сфері суспільної моралі, створення або утримання місць розпусти, звідництво, сутенерство, примушення чи втягнення в заняття проституцією, а також незаконна міграція - це ті злочини, розкриття яких покладено на ВБЗПТЛ УМВС в Чернігівській області.
Невеликим колективом відділу за час існування, а це вже 3 роки, виявлено близько 300 злочинів в зазначеній сфері. Встановлено 4 організовані злочинні угруповання, матеріали за якими були направлені до суду.
Працівниками відділу вживаються заходи щодо виявленню за кордоном українських громадян, які потерпіли від торгівлі людьми та потребують допомоги у поверненні на батьківщину. Так, за час існування підрозділу було надано допомогу декільком мешканцям області, яких повернуто додому з сексуального рабства.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
23. 05. 2008 p.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.