Останні публікації
06.11.2008 08:38 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівській ІТТ отримав допомогу
Ізолятор отримав одяг та постільну білизну для осіб, які там утримуються, миючі засоби та засоби особистої гігієни.
Як розповіла Алла Григорівна, передана від благодійних організаціїм гуманітарна допомога була розподілена між усіма ізоляторами області. Першим ізолятором, якому була передана допомога, був обраний саме ізолятор Чернігівського райвідділу. Пані Лепеха зазначила, що ці речі лише краплина з того, що необхідно ізолятору. Міліціонери не в змозі самостійно забезпечувати ізолятор всім необхідним через брак фінансування. Правозахисник в свою чергу висловила сподівання, що чернігівські підприємці, політики та просто заможні громадяни зможуть надати посильну допомогу тим українцям, які оступилися і нині знаходяться під слідством, адже допомогти так просто.
Співробітники міліції подякували благодійникам за надану допомогу.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.