Останні публікації
28.01.2009 17:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Підприємці назвали ТОП-5 хабарників
Такі результати громадського моніторингу проекту «Гідна Україна» оприлюднили на засіданні Чернігівського прес-клубу реформ.
Як зазначили організатори дослідження, вони оперують висновками опитувань, які провели, зокрема, серед підприємців Чернігівської та Київської областей.
Оцінюючи характер поширення корупції у дозвільній системі, респондентам було також запропоновано визначити того, хто, на їхню думку, найчастіше ініціює корупційні дії.
Виявляється, більшість учасників опитування вважають, що механізм хабарництва закладений вже у самих законодавчих актах, якими користуються при отриманні дозвільних документів.
А серед причин корупції при реєстрації бізнесу підприємці називають недостатню відповідальність за порушення порядку видачі документів та низьку заробітну плату працівників дозвільних органів.
27.01.2009 р.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.