Останні публікації
08.04.2009 19:56 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині розпочалась операція «Мігрант»
Та не всі іноземці, які проживають, навчаються та ведуть бізнес в Україні дотримуються законів країни, яка їх гостинно прийняла. А після ратифікації Україною положення про реадмісію, ми взяли на себе зобов'язання перед європейськими партнерами про контроль над нелегальною міграцією. В противному разі українська сторона бере на себе всі витрати з видворення за межі країни нелегалів, які все-таки змогли просочитися через кордон України з ЄС.
Цього року розпочалася вже традиційна щорічна всеукраїнська операція "Мігрант". 8 квітня в Управлінні МВС України в Чернігівській області під головуванням заступника начальника Управління, начальника міліції громадської безпеки Івана Гамора відбулася оперативна координаційна нарада, яка мала на меті накреслити стратегію і тактику проведення цієї операції на території області. Іван Олексійович чітко визначив коло завдань, які ставляться перед особовим складом, задіяним в операції "Мігрант", акцентував увагу на дотриманні чинного законодавства та прав людини, толерантному ставленні до іноземців.
Водночас полковник Гамор зауважив, що Закон в Україні один для всіх, тому неприпустимо аби іноземні громадяни нехтували їм. В разі виявлення осіб, які є правопорушниками, вони будуть направлятися до пункту тимчасового перебування для нелегальних мігрантів в Розсудові Ріпкинського району для проведення подальшої перевірки, а то й видворення з країни.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
08. 04. 2009 p.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.