Останні публікації
01.07.2009 18:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
За крадіжку майна на суму більше 60 гривень судитимуть
До внесення змін до законодавства крадіжка вважалася дрібною, якщо вартість вкраденого майна не перевищувала 3—х податкових соціальних пільг (907 гривень 50 копійок).
Окрім цього, Рада збільшила розмір штрафу за дрібну крадіжку майна з 51—255 гривень до
170—510 гривень. За таке правопорушення вводиться відповідальність у вигляді виправних робіт на строк до 1 місяця з відрахуванням 20% заробітної плати або адміністративного арешту на термін від 5 до 10 діб.
За таке повторне правопорушення протягом року вводиться відповідальність у вигляді штрафу від 510 до 850 гривень або у вигляді виправних робіт на термін від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітної плати, або у вигляді адміністративного арешту на термін від 10 до 15 діб.
При цьому законом збільшується розмір штрафу за крадіжку, відповідальність за яку наступає вже за Кримінальним кодексом, з максимально допустимого штрафу в 850 гривень до 850—1700 гривень.
Газета "Чернігівські відомості", 24 червня 2009 року
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.