Останні публікації
13.10.2009 12:05 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Черговий виїзд мобільної групи в ІТТ Чернігівської області з наданням гуманітарної допомоги
Згідно графіку роботи постійно діючої мобільної групи з моніторингу забезпечення прав і свобод людини та громадянина в діяльності органів внутрішніх справ Чернігівської області, затвердженому на червневому засідання Громадської ради, 06 жовтня 2009 року відбувся черговий виїзд мобільної групи в ІТТ Бахмацького та Борзнянського РВ Чернігівської області.
Розпочався виїзд відвідуванням Бахмацького РВ. В ІТТ утримувалось 5 осіб. Із них 4 – адмінарештовані за керування транспортними засобами у стані сп’яніння – за статтею 130, частиною 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - до 8-10 діб арешту.
В ІТТ Борзнянського райвідділу, на час відвідування його мобільною групою, утримувались 2 особи, які отримали по 15 діб адмінарешту.
Члени мобільної групи мали можливість побесідувати з усіма утримуваними. Скарг на умови тримання та погане відношення персоналу не надійшло. Серед зауважень, які висловили члени мобільної групи після відвідування цих ІТТ керівництву райвідділів – це приведення у відповідність до сьогоднішніх вимог кімнат для затриманих.
Члени мобільної групи вручили керівникам спецустанов гуманітарну допомогу – постільну білизну, привезену для утримуваних в ІТТ Бахмацького та Борзнянського РВ, яку передали члени благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» (керівник Бадира В.А.).
Алла Лепеха,
помічник Міністра внутрішніх справ
з прав людини в Чернігівській області
08.10.09
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.