Останні публікації
03.12.2009 16:27 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Знай свої права та вмій їх захистити
В рамках діяльності міської спостережної комісії за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради постійно проводиться профілактично-виховна робота з засудженими жінками, які відбувають покарання у Чернігівській жіночій колонії № 44.
Головним результатом цього заходу стало те, що отримані в процесі підготовки та проведення гри знання дадуть можливість засудженим не тільки уникати конфліктних ситуацій, але й скористатися правовим інструментарієм при захисті порушених прав та законних інтересів. Переможці інтелектуальної гри «Знай свої права та вмій їх захистити» отримали призи.
За сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради для засуджених відбувся святковий концерт за участі центру молодіжної культури «Альянс», команди КВН „7*Я”, відомих у місті естрадних виконавців Сергія Макашова, Тетяни Щербини та Євгена Мацака.
За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.