Останні публікації
11.12.2009 14:14 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Соціокультурна інтеграція – серед проблем людей з особливими потребами
Секретар міської ради Олег Шеремет зазначив, що міська влада системно працює над вирішенням проблем людей із вадами здоров'я. Він коротко окреслив основні напрямки роботи та наголосив, що вже три роки поспіль міська рада виділяє бюджетні кошти на підтримку проектів громадських організацій, що опікуються людьми соціально незахищених верств населення.
Директор бібліотеки ім. М.Коцюбинського Ніна Власенко акцентувала, що працівники бібліотеки займаються на дому з 110 інвалідами, серед яких 87 – діти, а взагалі у поточному році більше 230 інвалідів, серед яких 96 дітей, користуються послугами бібліотеки.
Однією з найбільш дієвих організацій міста є громадська організація сімей, в яких виховуються діти інваліди дитинства, "Гіпократ". Вона заснована у 1989 році та існує по теперішній час. Голова цієї організації Валентина Фрол сама виховує сина інваліда дитинства, тож за "круглим столом" поділилася проблемами, з якими стикаються батьки дітей-інвалідів, та розповіла, як їхня організація допомагає у їх вирішенні.
Для втілення цілей організації у 2001 році створений Центр соціально-трудової і професійної реабілітації інвалідів. У Центрі молодим інвалідам надається психолого-педагогічна реабілітація, завдяки проведенню системи психологічних та педагогічних заходів, що направлені на формування у інвалідів нових знань та навичок. Також постійно проводяться культурно-масові та спортивно-оздоровчі заходи для людей з особливими потребами.
Валентина Андріївна наголосила, що їх організація постійно співпрацює з міською владою, управлінням освіти міської ради, з громадськими організаціями "Милосердя і доброта", "Логос", "Шанс", "Сім’я", "Родина", а також з Асамблеєю інвалідів. Вона переконана, що бібліотеки Централізованої бібліотечної системи міста роблять корисну благородну справу.
Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
09.12.2009
Останні новини
Адвокати та правозахисники Чернігівщині взяли участь в тренінгу з правової підтримки ВПО та жертв війни 19:15
20 вересня 2023 року в Чернігові відбувся тренінг «Правова підтримка постраждалих від війни категорій населення, волонтерських ініціатив та місцевих організацій громадянського суспільства» для місцевих адвокатів, представників громадських організацій та працівників центрів/бюро надання безоплатної правової допомоги.
Чернігівські волонтери посилили навики з лідерства та комунікацій 23:29
22 липня 2023 року було проведене навчання для волонтерів Чернігівщини на тему «Лідерство та ефективні комунікації в роботі волонтера та активіста». Тренером заходу виступив досвідчений національний експерт з підтримки громадських ініціатив, розвитку та лідерства, директор Центру АХАЛАР - Юрій Трофименко.
Правова допомога вимушеним переселенцям та жертвам війни 15:20
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від воєнних дій на території Чернігівщини.
Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні 00:23
Проект «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні» спрямований на підтримку жіночого волонтерства в Україні та має на меті зменшення негативних наслідків війни та гуманітарної кризи в Україні шляхом правового розширення прав і можливостей жіночих волонтерських ініціатив у місцевих громадах Чернігівської області.