Останні публікації
23.02.2010 12:38 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чергові виїзди мобільної групи в ІТТ Чернігівської області
17-18 лютого 2010 року відбулося два виїзди в ІТТ Чернігівської області.
Керівництвом Менського райвідділу з часу його останнього відвідування мобільною групою враховані основні зауваження та проведено певну роботу по їх усуненню – відремонтовано телефон довіри, поповнився запас миючих засобів, рушників, в камерах з’явився туалетний папір та мило.
В ІТТ Козелецького РВ у зв’язку із приведенням умов утримання спецконтингенту в камерах спецустанови у відповідність із встановленими нормами з розрахунку 4 кв.м на одну особу, скорочений ліміт наповнення ізолятора тимчасового тримання на десять ліжко – місць. Відремонтовано кімнату для доставлених осіб.
В ІТТ Козелецького РВ на момент відвідування мобільною групою утримувалось 11 осіб, в ІТТ Менського РВ - 7. Члени мобільної групи мали можливість побесідувати з усіма утримуваними. Скарг від них на умови тримання та відношення персоналу, на організацію харчування, прогулянок не надійшло.
А.Лепеха, помічник Міністра
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.