Останні публікації
06.07.2010 11:23 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігів ділиться досвідом з попередження безпритульності
Учасниками стали керівники, фахівці державних та недержавних організацій соціальної сфери з м. Донецька, які працюють з безпритульними та бездоглядними дітьми та молоддю. Як результат, фахівці обмінялись досвідом та ознайомились із кращими моделями роботи з безпритульними, бездоглядними дітьми та молоддю в мм. Києві та Чернігові, які впроваджуються як організацією HealthRight International (Право на здоров’я), так і її партнерами.
Протягом першого дня поїздки члени делегації з м. Донецька ознайомились із роботою Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (надалі - КМЦСССДМ), обговорили аспекти з досвіду роботи та досягнення з директором вказаного Центру Танцюрою Валерієм Анатолійовичем та його заступником Сук Людмилою Борисівною.
Донецькі спеціалісти також мали нагоду ознайомитись з роботою вуличних аутріч-команд, які працюють за моделлю та при фінансової підтримці HealthRight International на базі КМЦСССДМ. Делегація відвідала Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей», Київський Правобережний центр для ВІЛ-позитивних дітей та молоді, Центр екстреної допомоги дітям, а також Київський державний центр соціально-психологічної допомоги сім’ям.
Візит в Чернігів було розпочато зустріччю із заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації з гуманітарних та політико-правових питань Тканко Віктором Миколайовичем. При підтримці Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації та Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, цього ж дня було проведено круглий стіл за темою «Досвід м. Чернігова щодо профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності. Робота з сім`ями в складних життєвих обставинах як елемент профілактики».
У роботі круглого столу взяли участь керівники та представники державних та громадських організацій з Чернігова і Донецька, які здійснюють соціальний супровід та підтримку, профілактичну роботу серед дітей та молоді з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Учасники зазначеного заходу проаналізували ситуацію в мм. Чернігові та Донецьку щодо надання соціальних, психологічних, медичних та інших послуг дітям та молоді з сімей в складних життєвих обставинах, у тому числі бездоглядним та безпритульним дітям та вуличній молоді, обговорили потреби в додаткових послугах для зазначеної категорії дітей та молоді, можливості розширення спектру таких послуг, та підвищення їх якості. Учасники навчальної поїздки також ознайомились із роботою Чернігівського притулку для дітей Служби у справах дітей ОДА та відділу соціально-профілактичної роботи «Позашкільного навчального закладу «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, створеного організацією HealthRight International за власною моделлю.
HealthRight International
Останні новини
Адвокати та правозахисники Чернігівщині взяли участь в тренінгу з правової підтримки ВПО та жертв війни 19:15
20 вересня 2023 року в Чернігові відбувся тренінг «Правова підтримка постраждалих від війни категорій населення, волонтерських ініціатив та місцевих організацій громадянського суспільства» для місцевих адвокатів, представників громадських організацій та працівників центрів/бюро надання безоплатної правової допомоги.
Чернігівські волонтери посилили навики з лідерства та комунікацій 23:29
22 липня 2023 року було проведене навчання для волонтерів Чернігівщини на тему «Лідерство та ефективні комунікації в роботі волонтера та активіста». Тренером заходу виступив досвідчений національний експерт з підтримки громадських ініціатив, розвитку та лідерства, директор Центру АХАЛАР - Юрій Трофименко.
Правова допомога вимушеним переселенцям та жертвам війни 15:20
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від воєнних дій на території Чернігівщини.
Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні 00:23
Проект «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні» спрямований на підтримку жіночого волонтерства в Україні та має на меті зменшення негативних наслідків війни та гуманітарної кризи в Україні шляхом правового розширення прав і можливостей жіночих волонтерських ініціатив у місцевих громадах Чернігівської області.