Останні публікації
02.08.2010 13:25 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чорний Комітет захищає "ніжинських боксерів"
Дехто стверджує, що хлопці всього лише займалися рекетом серед наркоторговців, і міліція розправилася з ними як зі своїми конкурентами.
На акцію приїхали кілька мешканців Ніжина, в т.ч. дружина одного з "боксерів".
Хлопці тримали гасло "Бандити й міліція - одна коаліція". "Міліціонер", при шевроні і з чорною маскою на голові, розпахував поли блакитної сорочки, вдягненої на голе тіло (разоблачєніє!) - зсередини на сорочці були закріплені шприци - і пропонував усім купити в нього наркотики.
Активіст "Чоркому" Богдан Тицький підкреслив, що якби хлопці були звичайними бандитами, вони б уникали публічності, не проводили у місті громадських зборів, не писали звернення проти наркоторговців до СБУ і прокуратури. І лише тоді, коли всі ці методи не допомогли, хлопці почали наводити порядок самотужки.
Зрозуміло, що Богдан провів звичну вже паралель із приморськими партизанами, і сказав, що влада і міліція самі провокують людей на спротив.
Я не вивчала детально цієї проблеми і не знаю, де правда. Але навіть якщо "ніжинські боксери" виявляться звичайними рекетирами - вони розрізали цей нарив, показали суспільству, яка катастрофічна ситуація з наркоторгівлею в одному окремо взятому українському місті. І чому ми маємо думати, що в інших містах не так само?
І ще варто замислитись: для чого "боксери" записували зізнання "бариг" на відео?
Вочевидь, були впевнені, що після таких доказів ті не звернуться до міліції.
А вони звернулись. Може, дійсно мають там "дах"?
Олена БІЛОЗЕРСЬКА
http://bilozerska.livejournal.com/288370.html
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.