Останні публікації
31.01.2011 13:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Плата за орендовану у селян землю на Чернігівщині зросла
За оперативною інформацією, розмір орендної плати, передбаченої у договорах оренди, в середньому по області на сьогодні становить 3,2 відсотка нормативно визначеної вартості землі проти минулорічних 2,8 відсотка. За розміром орендної плати Чернігівщина посідає третє місце в країні. В Козелецькому, Бобровицькому та Прилуцькому районах плата за орендовану землю ще більша, ніж в середньому по області - 3,7 відсотка.
Переважна більшість орендарів землі на Чернігівщині виконали вимоги Указу Президента України № 725 "Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)" і сплачують селянам на рік по 3 і більше відсотків від вартості орендованої землі. В окремих господарствах області цей показник становить 4, 5, навіть 8 відсотків.
Підвищення розміру орендної плати дало змогу селянам додатково отримати у 2010 році майже 35 мільйонів гривень: якщо за договорами оренди 2009 року власникам паїв було виплачено 162,3 мільйона гривень орендної плати, то за аналогічними договорами 2010 року - 197,0 млн. грн.
В середньому за один земельний пай власник отримує 834 гривні орендної плати.
Прес-служба головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
24.01.2011
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.