Останні публікації
31.07.2011 22:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Сім днів Сьомої молодіжної Школи з прав людини в Чернігові
Учасники ділилися один з одним власним досвідом громадської діяльності в сфері захисту суспільних інтересів та дізнавалися про діяльність українських правозахисників. Під час Школи учасники розробили проекти, спрямовані на покращення ситуації жертв насильства у сім’ї, жертв незаконних затримань та жорстокого поводження у міліції, положення дітей-сиріт, що позбавлені соціального житла та ВІЛ-інфікованих, яким не надається невідкладна медична допомога.
За словами учасників Школи, захід перевищив всі їхні очікування – вони не тільки по-новому побачили права людини та їхнє значення у власному житті, отримали теоретичні знання про інституції та процедури, за допомогою яких можна захистити власні права, набули навичок розв’язання конфліктів та реагування на складні життєві ситуації але й стали справжньою згуртованою командою.
28-07-2011
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.