Останні публікації
08.09.2011 15:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Громадськість через прокуратуру вимагає від чернігівської влади виконання Закону «Про доступ до публічної інформації»
Справа в тому, що після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації» на сайті Чернігівської міської ради так і не з’являються всі проекти рішень та рішення міської ради – більшість з них, які стосуються земельних питань, на сайті відсутні. Хоча Закон України "Про доступ до публічної інформації" прямо зобов’язує Чернігівську міську раду оприлюднювати всі без виключення проекти рішень та рішення ради.
Представники ЧОЦ «Ініціатива» неодноразово публічно зверталися до представників міської влади, зокрема, чернігівського міського голови Олександра Соколова, щодо усунення порушень та оприлюднення всієї інформації. Проте, чиновники, посилаючись на захист персональних даних, що містяться в земельних рішеннях, говорили про неможливість оприлюднення таких рішень на сайті ради.
Вичерпавши всі можливі публічні аргументи впливу на міську владу Чернігова, ЧОЦ «Ініціатива» звернулася до прокуратури, як гаранта дотримання законодавства
"Ініціатива" сподівається, що принаймні прокуратура примусить Чернігівську міську раду до більшої відкритості та прозорості.
Прес-служба Чернігівської міської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива»
06-09-2011
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.