Останні публікації
27.01.2013 00:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Прокуратура на захисті майнових та житлових прав дітей
У 2012 році прокуратурою поновлено житлові та майнові права майже 100 неповнолітніх. За документами реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 32 посадовця, які допустили порушення прав дітей.
Зокрема, за втручанням прокурора Бобровицького району 26 сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, виплачено грошову допомогу по досягненню повноліття.
У їх інтересах заявлено 43 позови, які розглянуто судом.
Так, задоволено два позови прокурора Козелецького району про визнання права власності на спадкове майно та житло загальною вартістю 257 тис. грн а також позов Прилуцького міжрайонного прокурора про визнання за вихованцем школи-інтернату права власності на житловий будинок, який залишився йому у спадок. За дитиною зареєстровано право власності.
Після втручання прокурора м. Чернігова судом визнано недійсним договір купівлі-продажу квартири, частина якої належала неповнолітній, батька якої засуджено за злісне ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.