Останні публікації
23.02.2013 15:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Тиснуть на бізнес? – Дзвоніть на «гарячі лінії» прокуратури та СБУ
У прокуратурі міста Чернігова діє телефон «гарячої лінії», на який суб’єкти господарювання можуть повідомити про факти незаконного втручання правоохоронних та контролюючих органів у їх господарську діяльність.
Повідомлення приймаються в робочий час за номером (0462) 698-165.
Результатом прокурорських перевірок минулого та поточного років стало встановлення цілої низки випадків, коли представники контролюючих структур порушували законні права та інтереси підприємців.
Виявлено факти безпідставного складання протоколів про адміністративні правопорушення, порушення строків видачі дозвільних документів, порушення порядку проведення позапланових перевірок, безпідставного нарахування штрафних санкцій.
Порушення виявились у діяльності органів податкової служби, санітарно-епідеміологічного та ветеринарного нагляду, міського управління Держтехногенбезпеки.
За результатами перевірок у 2012 році внесено документи прокурорського реагування. Як наслідок, порушення усунуто, а п’ять посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Цього року у Державній податковій інспекції в м. Чернігові Державної податкової служби та міському управлінні ветеринарної медицини вже проведено перевірки, в ході яких виявлені порушення , на усунення яких внесено 3 подання.
Про корупційні діяння посадових осіб та факти хабарництва також можна повідомити на «телефон довіри» Управління СБУ в Чернігівській області - (0462) 676-208.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.