Останні публікації
20.05.2013 12:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові відбувся черговий базовий тренінг по моніторингу міліції
Асоціація УМДПЛ продовжує проведення тренінгів з громадського моніторингу діяльності працівників органів внутрішніх справ України. Чергове навчання відбулось 17-19 травня 2013 року в Чернігові. До участі були запрошені активісти громадських організацій, журналісти та інші зацікавлені в тематиці. Тренінг проходив за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED), США та організаційної допомоги Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Окрім лекцій, інтерактивних бесід з моделюванням ситуації та пошуком її вирішення, учасники обов’язково виконують практичне завдання, яке передбачає моніторинг патрульної служби та чергових частин міліції в тому місті, де відбувається тренінг. Цього разу учасники тренінгу перевіряли діяльність міліції Чернігова. Варто зазначити, що практичне завдання учасники тренінгу здійснюють самостійно, озброївшись посібниками, в яких детально пояснюються вимоги до діяльності різних служб та підрозділів міліції.
«Одна з основних задач тренінгу, окрім отримання учасниками теоретичних знань, подолати бар’єр, який зазвичай відчуває людина, зустрівшись із працівником міліції. Дехто з учасників раніше стикався із порушеннями з боку правоохоронців і після цього має певний острах, інші ж просто не звикли звертатись до міліції за допомогою, якщо у цьому немає крайньої необхідності. Переконати учасників, що міліція – це перш за все сервісна служба – найперше наше завдання», – пояснюють організатори.
Асоціацією УМДПЛ проводиться багато освітніх заходів з тематики дотримання прав людини в діяльності правоохоронців. Кожен охочий має можливість потрапити на один з наступних тренінгів, для цього варто слідкувати за оновленнями на сайті http://umdpl.info.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.