Останні публікації
20.09.2013 15:35 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Увага! Розшукуються найбільші порушники прав людини в країні!
Українська Гельсінська спілка з прав людини розшукує зухвалих порушників прав людини аби вручити їм Головну Антипремію Країни «Будяк 2013». Особливі прикмети: пишуть закони, які порушують права людини, обмежують права людини, несправедливо засуджують чи притягають до відповідальності.
Номінантів на Антипремію визначають українці. Кожен може подати заявку до оргкомітету «Будяка» та висунути свого номінанта.
Антипремія “Будяк року” була заснована з метою привернення уваги громадськості до брутальних порушень прав людини, що відбулися в державі упродовж року, та стимулюють суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденцій у країні.
Минулого року «Будяками» стали: Президент України Віктор Янукович, Голова Верховної ради Володимир Литвин, Центральна виборча комісія, народний депутат Василь Грицак, Харківська міська рада та Харківський окружний адміністративний суд.
Як подати заявку на Антипремію – дивіться тут: http://helsinki.org.ua/budyak
Останній строк подання заявок: листопад 2013 року.
Антипремія є некомерційним проектом. Жодні ініціативи чи рішення, пов’язані з премією, не можуть бути спрямовані на отримання прибутку жодним з організаторів ініціативи, членів журі чи спонсорів премії. Спонсори премії не мають права впливати на прийняття рішень у будь-якій номінації.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.