Останні публікації
07.08.2014 12:19 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Понад 1600 вимушених переселенців отримали необхідну допомогу на Чернігівщині
Результати діяльності Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції та АР Крим було обговорено 5 серпня на всеукраїнській селекторній нараді. Вона проходила під керівництвом Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана.
Чернігівщину представляли заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, Управління ДСНС і Державної міграційної служби України в області.
На разі, із Донецької та Луганської областей в інші регіони країни переселилось 67 358 осіб, з АР Крим – 16 136 осіб. Найбільший потік переселенців спостерігається до м. Києва, Харківської, Дніпропетровської та Одеської областей. Для їх розміщення визначено 3696 об’єктів різної форми власності на 48 259 місць. У той же час майже 5 тисяч громадян, з яких близько 2 тисяч дітей, вже повернулися додому.
До структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації звернулось та отримало консультативну допомогу 1645 осіб. У тому числі: з тимчасово окупованої території — 435 осіб, районів проведення антитерористичної операції — 1210 осіб.
Органи соціального захисту населення допомагали в оформленні відповідних документів для продовження виплати державних соціальних допомог за місцем тимчасового проживання. До того ж, у області розселено 226 осіб, і працевлаштовано — 30 осіб. До шкіл на Чернігівщині пішли 43 учні-переселенці, до дитячих садків – 40 дітей. Лікувально-профілактичними закладами області надано допомогу 394 особам. 39 родин отримали фінансову допомогу для вирішення соціально-побутових питань. Для цього з місцевих бюджетів виділили майже 30 тисяч гривень.
Для координації роботи по наданню різних видів допомоги зазначеній категорії громадян в області працює спеціально створений регіональний штаб. На сайті облдержадміністрації розміщено банер з посиланням на інформаційний ресурс для громадян, які планують виїхати з району проведення АТО.
Налагоджено роботу з громадськими організаціями, підприємцями. Не залишаються осторонь і місцеві жителі. Вони надають тимчасове житло та речі першої необхідності.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.