Останні публікації
19.11.2014 18:14 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Бахмачі судитимуть жінку, яка вербувала молодих українок «на панель» до Росії
Прокуратурою області направлений до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жительки Бахмача, яка заробляла торгівлею людьми.
Вступивши в злочинну змову з іншою особою, стосовно якої слідство ще продовжується, бахмачанка відшукувала молодих жінок, які опинилися в матеріальній скруті, і «вербувала» їх для заняття проституцією на території Російської Федерації.
На гачок вербувальниці потрапляли безробітні жінки, які мали кредитні борги або самотужки виховували малолітніх дітей. Їм обіцяли «прибуткову роботу» повією в місті Петропавловську-Камчатському з поверненням через 3 місяці. Натомість, жертви одразу потрапляли у боргову кабалу під приводом того, що за них було оплачено проїзд до Петропавловська-Камчатського.
Досудовим розслідуванням встановлено факти вчинення таких дій щодо шести потерпілих з різних регіонів України.
За висновком слідства, обвинувачена особа має відповідати за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (вчинені за попередньою змовою групою осіб умисні дії, що виразились у вербуванні, переховуванні, передачі людини з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи, повторно щодо кількох осіб).
За це закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.