Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

19.11.2014   18:14Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

У Бахмачі судитимуть жінку, яка вербувала молодих українок «на панель» до Росії

Прокуратурою області направлений до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жительки Бахмача, яка заробляла торгівлею людьми.

Вступивши в злочинну змову з іншою особою, стосовно якої слідство ще продовжується, бахмачанка відшукувала молодих жінок, які опинилися в матеріальній скруті, і «вербувала» їх для заняття проституцією на території Російської Федерації.

На гачок вербувальниці потрапляли безробітні жінки, які мали кредитні борги або самотужки виховували малолітніх дітей. Їм обіцяли «прибуткову роботу» повією в місті Петропавловську-Камчатському з поверненням через 3 місяці. Натомість, жертви одразу потрапляли у боргову кабалу під приводом того, що за них було оплачено проїзд до Петропавловська-Камчатського.

Досудовим розслідуванням встановлено факти вчинення таких дій щодо шести потерпілих з різних регіонів України.

За висновком слідства, обвинувачена особа має відповідати за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (вчинені за попередньою змовою групою осіб умисні дії, що виразились у вербуванні, переховуванні, передачі людини з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи, повторно щодо кількох осіб).

За це закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.