Останні публікації
03.12.2014 18:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
До чернігівської жіночої колонії завітав Міжнародний фестиваль документального кіно
В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області в рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA» було продемонстровано фільм про права людини для засуджених установи.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.
Передувало перегляду фільму зустріч засуджених із заступником начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимиром Бобруйко, регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою та юристом Благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Григорієм Кропивою.
Засудженим жінкам Чернігівської виправної колонії № 44 показали фільм «Ув’язнені». Події фільму відбуваються у жіночій тюрмі «Неве Тірца», що розташована у центральній частині Ізраїлю. Очима трьох героїнь – іудейки, мусульманки і християнки – глядачі фільму спостерігають дворічну історію взаємин співкамерниць, а також стосунки жінок і тюремної охорони. В межах крихітних камер досліджується етнічна різноманітність. Ці жінки відгороджені й закриті від суспільства, а також від самих себе. Міцні й водночас уразливі відносини між ув’язненими і персоналом тюрми, а також стосунки в’язнів між собою сповнені загальною недовірою і, разом з тим, взаємоповагою.
Кожна глядачка, що перебуває в установі, по-своєму сприйняла та зрозуміла цей фільм. Після перегляду відбулося жваве обговорення побаченого.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.