Останні публікації
02.03.2015 23:35 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині селяни перекрили трасу через дії ДАІшників
Через свавілля даішників у Чернігівській області люди перекрили трасу Київ - Суми. Уночі, о 2-й годині, троє міліціонерів побили трьох жителів села Новий Биків.
Як розповів «Фактам» місцевий житель, який перебуває на акції протесту, перший постраждалий (молодий хлопець) зупинився на проїжджій частині. Його витягли з автомобіля даішники. Під час сутички хлопець хлопець викликав телефоном підмогу. На місце конфлікту прийшли батько та дядько, які почали знімати дії даішників на камеру.
Після цього інспектори побили усіх трьох міліцейськими кийками. А коли приїхала швидка, один із даішників погрожував лікарю пістолетом. Усі троє постраждалих - в лікарні. Двом наразі проводяться операції.
Тим часом односельчани перекрили трасу Київ - Суми у селі Новий Биків. Написано звернення в обласну прокуратуру. Селяни вимагають приїзду начальників міліції Бобровицького та Прилуцького районів, у підпорядкуванні якого і перебувають міліціонери.
Водночас, прес-служба міції Чернігівської області повідомляє про цей інцедент наступне: В ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів працівники ДАІ близько опівночі 28 лютого біля села Новий Биків Боборовицького району Чернігівської області зупинили автомобіль ВАЗ-21213 під керуванням мешканця села Новий Биків, який керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Під час складання адміністративних матеріалів за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння) громадянин почав поводити себе агресивно, висловлюватися нецензурною лайкою на адресу міліціонерів та почав кричати у напрямку села, що працівники ДАІ нібито спричинили йому тілесні ушкодження. Цю подію працівники ДАІ фіксували за допомогою відеокамери.
Через декілька хвилин до міліціонерів підійшли та під’їхали близько десяти осіб, серед яких батько і дядько правопорушника. Чоловіки пошкодили відеокамеру, розбили покажчик повороту в службовому автомобілі, поводили себе неадекватно та спричинили працівникам міліції тілесні ушкодження.
Чернігівщина: події і коментарі
Останні новини
Адвокати та правозахисники Чернігівщині взяли участь в тренінгу з правової підтримки ВПО та жертв війни 19:15
20 вересня 2023 року в Чернігові відбувся тренінг «Правова підтримка постраждалих від війни категорій населення, волонтерських ініціатив та місцевих організацій громадянського суспільства» для місцевих адвокатів, представників громадських організацій та працівників центрів/бюро надання безоплатної правової допомоги.
Чернігівські волонтери посилили навики з лідерства та комунікацій 23:29
22 липня 2023 року було проведене навчання для волонтерів Чернігівщини на тему «Лідерство та ефективні комунікації в роботі волонтера та активіста». Тренером заходу виступив досвідчений національний експерт з підтримки громадських ініціатив, розвитку та лідерства, директор Центру АХАЛАР - Юрій Трофименко.
Правова допомога вимушеним переселенцям та жертвам війни 15:20
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від воєнних дій на території Чернігівщини.
Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні 00:23
Проект «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні» спрямований на підтримку жіночого волонтерства в Україні та має на меті зменшення негативних наслідків війни та гуманітарної кризи в Україні шляхом правового розширення прав і можливостей жіночих волонтерських ініціатив у місцевих громадах Чернігівської області.