Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

26.05.2015   21:42Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Апеляційному суді Чернігівської області відкрито кабінет правової допомоги

26 травня 2015 року в Апеляційному суді Чернігівської області (м. Чернігів) відкрито кабінет правової допомоги.

Кабінет призначений для надання правової допомоги (в тому числі й безоплатної) адвокатами та іншими правозахисниками учасникам процесів в Апеляційному суді Чернігівської області.

Кабінет оснащений необхідними для роботи меблями, встановлено комп'ютер з доступом до мережі Інтернет, сканер, принтер та ксерокс, працює Wi-Fi, облаштована невелика юридична бібліотека, яка згодом буде поповнюватись. Приміщення кондиціонується. Відремонтоване та облаштоване коштом Апеляційного суду Чернігівської області.

Голова Апеляційного суду Чернігівської області у Садіг Тагієв висловив упевненість, що відкриття кабінету покращить якість надання правової допомоги громадянам, які її потребують. Директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко висловила готовність передачі найближчим часом до бібліотеки центру низки методичної літератури для адвокатів із ресурсу системи безоплатної правової допомоги, а також інформаційно-роз’яснювальних матеріалів з питань отримання безоплатної правової допомоги для громадян.

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.