Останні публікації
01.07.2015 14:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігівській області відкрилися місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги
1 липня 2015 року у містах Чернігів, Ніжин і Мена відкриваються місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Соціально незахищеним українцям надаватимуть безоплатну правову допомогу в цивільних та адміністративних судових справах.
Правова допомога гарантуватиметься громадянам, які належать до визначених законом категорій: малозабезпеченим (особам, середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує прожиткового мінімуму), учасникам бойових дій (це стосується, зокрема, учасників АТО з відповідним статусом, особливо це актуально для сімей загиблих), дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям та низці інших соціально незахищених категорій громадян.
З категоріями населення та видами послуг можна в повному обсязі ознайомитися у Законі України «Про безоплатну правову допомогу».
Додаткова інформація:
Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговуватиме: Коропський, Корюківський, Менський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Щорський райони.
Ніжинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговуватиме: Бобровицький, Борзнянський, Варвинський, Ічнянський, Куликівський, Ніжинський, Носівський, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський райони та міста Ніжин і Прилуки.
Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговуватиме: Городнянський, Козелецький, Ріпкинський, Чернігівський райони та міста Чернігів і Славутич.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.